GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 7563152
nr 756 3152
Skålfat
Kina, 1800-tal, diameter: 37
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 april 2012
kl 18:52:08
30/4 09:34:19